• Головна
  • Фракція Соціалістичної партії України в Полтавській облраді зробила заяву
12:40, 25 лютого 2014 р.

Фракція Соціалістичної партії України в Полтавській облраді зробила заяву

Фракція Соціалістичної партії України в Полтавській облраді зробила заяву, резюмуючи її закликом до зваженості й відповідальності.

Далі подаємо текст заяви без змін:

Заява фракції Соціалістичної партії України

Фракція СПУ в Полтавській обласній раді рішуче засуджує кривавий режим Януковича за злочини, які призвели до загибелі мирних українських громадян.

Ми висловлюємо співчуття сім’ям та родинам загиблих і скалічених та вимагаємо безумовного, негайного покарання винних, насамперед колишнього президента Януковича, екс-міністра МВС Захарченка, усіх, причетних до віддання й виконання злочинних наказів про застосування зброї для придушення народного протесту.

Депутати фракції СПУ підтримують рішення Верховної Ради України, спрямовані на відновлення дії Конституції 2004 року, як обов’язкової умови ліквідації кримінальної олігархічної диктатури.

Ми вважаємо абсолютно виправданим рішення про відсторонення від посади Президента України громадянина Віктора Януковича і призначення позачергових президентських виборів.

Ми підтверджуємо свою солідарність з усіма політичними силами і громадськими рухами, які виступають за впровадження в Україні парламентсько-президентської форми державного устрою, реальну демократизацію суспільного життя, передачу органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для вирішення нагальних проблем місцевих громад.

Для безумовного відсторонення від влади всіх тих, хто заплямував себе співпрацею з режимом Януковича, чого вимагають маси протестувальників, а також приведення складу Верховної Ради України у відповідність до Конституції-2004, ми вважаємо за необхідне невідкладно підготувати й провести дострокові парламентські вибори та вибори до місцевих рад на основі відкритих партійних списків.

Разом з тим, у цей складний період, коли державні інституції влади потребують реформування і зміцнення, ми заявляємо про неприпустимість будь-яких проявів насильства і беззаконня, що призводить до продовження жорстокого протистояння, загрожуючи розколу України, погіршуючи і без того важке становище простих людей.

Розуміючи свою відповідальність перед виборцями Полтавщини, ми заявляємо про готовність до активної роботи з метою подолання системної кризи, нормалізації суспільно-економічного життя в інтересах полтавської громади, всього народу України.

Голова фракції СПУ Степан БУЛЬБА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Степан Бульба #СПУ #заява #відповідальність #облрада #Полтава
Оголошення
live comments feed...