• Головна
  • У Полтаві завершився "Мазепа Фест"
09:31, 7 вересня 2009 р.

У Полтаві завершився "Мазепа Фест"

5-6 вересня у Полтаві на Співочому полі Марусі Чурай проходив Всеукраїнський фестиваль "Мазепа-фест 2009". Тут виступали відомі українські творчі гурти, кобзарі, молодіжні рок- і реп-гурти. У перший день «Мазепа-фесту» перед любителями року та всього українського виступили: Kids Room 402, Great Сrunch, Сестра Керрі, «Нове покоління», «Анімато», Етцетера, «Контрабас», ГАЛяК, «Арахнофобія», «П@ПА КАРЛО», МУРЕНИ, Теноре Бельканте, «Онейроїд», Дніпрогес, «Транс-Формер» та Dazzle Dreams.

Бажаючих «пофестивалити» виявилося багато. Найтісніше молодь згуртувалася біля сцени. Проте, незважаючи та тісноту, найактивніші умудрялися танцювати, підстрибувати, піднявши руки до гори, та, за для веселощів, просто штовхатися. Чим більше подобалися виконавці та їхня музика, тим сильнішими були стусани і голоснішими крики на славу Україні та на підтримку улюблених співаків.

Лозунг фестивалю: «Хто за Україну – не вживає нікотину. Хто за українську волю – не вживає алкоголю». Його повісили біля зображення гетьмана Івана Мазепи верхом на коні з булавою у руках.

У розпалі концерту на сцену вийшов організатор «Мазепа-фесту», голова «Просвіти», народний депутат Микола Кульчинський. Він привітав присутніх зі святом, побажав гарно відпочити та подякував спонсорам за підтримку. Перший день фестивалю закінчився близько одинадцятої години ночі. Тривав він понад п'ять годин.

Засновник і організатор фестивалю – Полтавська обласне об'єднання Всеукраїнської організації «Просвіта» ім. Т. Шевченка, співорганізатор - «Державна театрально-видовищна агенція». Фестиваль проходить за підтримки Міністерства культури і туризму України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...