11:56, 24 лютого 2014 р.

Президента вже обирають

В Україні вже обирають президента на спеціально створеній сторінці в інтернеті з українсько-російською назвою "Интернет Вибори України 2014 (Прогноз)". А також можна проголосувати за форму правління в державі.

Вже зараз можна продивлятися результати, але голосування триватиме до 25 травня.

На сторінці є і пояснення такого голосування: 

"Це просто опитування , це ніяка не офіційна статистика! Просто люди, просто інтернет, просто голосують, прошу , прийняти це саме так, як тестове соц. опитувпння і не більше. Ніяких "накруток" і брудних планів за опитуванням не слідує. Всі, хто голосують, можуть бути навіть не жителі України, тому це дуже хитка статистика і не більше. Кого не влаштовує це, чи якщо когось ображає дане опитування, він тут же припинить своє існування. Це пілотна версія для тестування програми. Можливо в майбутньому, ми з Вами будемо голосувати в інтернеті".

На голосування винесено 16 кандидатур, та графа "проти всіх" та "інший кандидат". На цю хвилину лідирує Леся Оробець, Андрій Садовий та Петро Порошенко найменьше голосів у Юрія Луценка та Арсенія Яценюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #Україна #президент #Оробець #Порошенко #Садовий #Яценюк #Луценко
ТОП новини
«Військові просять містян «спалити ялинку, якщо її поставлять»: активісти вийдуть на мітинг проти встановлення новорічної ялинки у центрі Полтави
«Тут було поховано чимало визначних постатей»: що знаходилося на місці «Сонячного парку ім. Євгенія Браха» задовго до його заснування
Посилення мобілізації: у Полтаві почали розносити повістки по будинках і квартирах
Зрадник з Полтави Ілля Кива знайдений мертвим у Москві - росзмі (оновлено)
Оголошення
live comments feed...