• Головна
  • Комунальні послуги подорожчають ≈ 11%
12:28, 7 вересня 2009 р.

Комунальні послуги подорожчають ≈ 11%

«Враховуючи, що газ із 1 жовтня для теплопостачальників подорожчає на 20% , це призведе до збільшення тарифів для населення десь на 11%», - повідомив начальник Головного управління житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації Анатолій Бодник під час апаратної наради в облдержадміністрації, на якій говорили про заходи щодо врегулювання цін на житлово-комунальні послуги. Зокрема, Анатолій Бодник зазначив, що поки остаточних розрахунків вони провести не можуть, оскільки офіційних документів та цифр щодо ціни на газ немає.

«У державі склалося так, що є тарифи господарюючі ( у них закладені справжня вартість електроенергії, газу) і є політичні тарифи – це тарифи комунальних підприємств», - додав він.

У цілому, з розрахунками населення проблем немає. Більшість жителів області (93-95%) за комунальні послуги заплатили. Проте голова облдержадміністрації Валерій Асадчев попрохав, щоб йому надали повний перелік. Каже, цей показник треба довести до 100%.

За рівнем тарифів Полтавщина займає: по теплопостачанню 6-те місце, водопостачанню - 9-те, водовідведенню –17-те місце в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...