• Головна
  • Чому скинули Леніна? (Фото, Відео)
06:07, 22 лютого 2014 р.

Чому скинули Леніна? (Фото, Відео)

Незважаючи на те, що містом ще вчора почала ширитися інформація про грядуще знесення пам`ятнику Леніна, через попередню заяву активіста полтавського Майдану Олександра Коби, що Леніну залишилося "жити" 24 години, та все ж для багатьох полтавців це стало несподіванкою і більшість цікавило питання "Чому скинули Ілліча?".
Про це ми запитали Олександра і ось що він відповів:

«Три дні тому полтавці запитували мене: чому полтавські хлопці, які вийшли, власне кажучи, ми навіть не знаємо хто це був, почали штурм на адміністрацію і вибили декілька вікон? Я тоді запитував полтавців: де ви були коли дерибанили землю останні 20 років і розграбовували фактично тисячі гектарів землі, фабрики й заводи? Одразу ж це пов`язано фактично з цим пам`ятником. Я б сказав тисячі якщо не мільйон людей в Україні, це -  близько 5 мільйонів людей за часи правління Леніна, загинули в Україні в часи радянської доби. Близько тисячі двохсот церков було знищено, через Леніна почався перший голод в Україні, зерно звідси вивозилось і люди гинули, потім сюди почали ешелонами після 33-го року завозити росіян. Ми не проти росіян, ми підтримуємо росіян якщо вони не хочуть правити тут, тому що в Україні мають правити українці, я думаю всі з цим погоджуються.

Я особисто виступаю проти Гітлера і засуджую його дії. Коли ми виступаємо проти Сталіна і засуджуємо його дії, репресії тисяч українців, чому людина, яка катувала, за наказами якої знищували мільйони українців має стояти в вільній незалежній Україні?»
Що точно робити з поваленим Леніним ще не вирішили. Спочатку його пиляли болгаркою, потім вирішили зберегти в цілісності, щоб переплавити на дзвони для церкви, яку планують побудувати на місці пам`ятника, або переплавити на монумент присвячений жертвам комуністичного режиму чи героям Майдану.
Висловився стосовно повалення Леніна ще один полтавець Юрій Гордієнко. Він говорить, що є звичайним державним службовцем, не підтримує режим нинішньої влади і вболіває за тих хто поліг на майдані Незалежності, тому він за рішучі дії. Далі на відео його думки стосовно цього.
Також Юрій непокоється і за майбутню владу: "Головне щоб ми не проміняли шило на мило, тому що ці активісти це - все добре, але головне, щоб вони не прийшли і не були такими самими як попередники".  
DSCN8045


Чому скинули Леніна? (Фото, Відео), фото-1
Чому скинули Леніна? (Фото, Відео), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ленін #Полтава #активісти #Коба #Гордієнко #дзвони #чому #поалили #пам`ятник
Оголошення
live comments feed...