• Головна
  • На Полтавщині близько 20 тисяч безробітних
15:51, 21 лютого 2014 р.

На Полтавщині близько 20 тисяч безробітних

На кінець 2013р. зареєстровано 24,5 тис. безробітних. Допомогу по безробіттю отримували понад 87% осіб, які мали статус безробітного. Про це повідомляє провідний спеціаліст-економіст відділу статистики праці Головного управління статистики у Полтавській області Наталія Вовк.

Дані стосовно ринку праці області у 2013 році за підрахунками  Головного управління статистики у Полтавській області пропонуємо переглянути далі.
Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій
 (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) Полтавщини у 2013р. становила 364,8 тис. осіб.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області на кінець 2013р. становив 2,8% населення працездатного віку.

Підприємства, установи та організації на кінець 2013р. заявили до служби зайнятості про 2,4 тис. вільних робочих місць (вакантних посад).

У загальній кількості вільних робочих місць (вакантних посад) на кінець 2013р. кожне третє було на підприємствах переробної промисловості, кожне восьме – на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності та кожне дев’яте – в державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу на кінець 2013р. спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (26,4% від загальної кількості заявлених вакансій), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (18,0%) і професіоналів (13,6%), а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1,4%) і технічних службовців (2,3%).

За сприяння державної служби зайнятості упродовж 2013р. було працевлаш-товано 24,2 тис. осіб, або 33,7% громадян, які мали статус безробітного у цьому періоді.

У 2013р. кожний другий безробітний отримав роботу у сільському господарс-тві, лісовому господарстві та рибному господарстві, кожний шостий – у переробній промисловості, кожний дев’ятий – в оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів.

Серед зареєстрованих безробітних, що отримали роботу у 2013р., 40,1% становили жінки, 41,4% – молодь у віці до 35 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безробітні #Полтавщина #працевлаштування #статистика #підприємств
Оголошення
live comments feed...