Полтавець розповів про події на майдані побачені на власні очі, та про те, де зараз Полтавські ВВ

Вчора на Народному віче біля Полтавської ОДА виступив полтавець, який того дня прибув з Києва. Віктор Сердюк – афганець, був одним з організаторів акції протесту біля Верховної Ради. Він був на майдані Незалежності в перші гарячі дні протистояння і поділився пережитим:

"Ніч була дуже важка ми ждали що підійдуть люди нам поможуть. Було дуже багато вбитих, поранених. Одного разу я виступав на сцені майдану, звернувся до всієї України. В 5 годин ранку ми затримали при штурмі бійців внутрішніх військ один з них був контужений, на сцені майдану, я не допустив розправи над ними. Це був хлопчина 19 років, це наші сини. Я взяв його за руку і повів до його таких самих пацанів. На сьогоднішній день їх офіцери кинули, там зостались прапорщики і наші діти.

Коли я туди йшов. Ви уявляєте? Іде дощ, весь асфальт мокрий, всі діти лежать на землі, бо вони стояли 4-й – 5-й день, вони вже стоять на ногах не могли. Після того як я цього хлопчину привів до їхніх і попросив визвати йому скору, буквально біля мене розірвалася граната, я був у бронежилеті та касці у повному обмундируванні, тому я не зазнав ушкоджень.

 Коли я підійшов до людей, до цих дітей почав з ними розмовляти, вони пообіцяли, що вони будуть з нами. Сьогодні вранці внутрішні війська перейшли на сторону майдану, але частково зокрема Вінницький батальйон.

 Полтавський батальйон внутрішніх військ не бере участі в бойових діях, вони стоять по вулиці Грушевського біля Кабінету міністрів. Це я вам з повною відповідальністю говорю тому, що я познайомився з ними, там був житель нашої Левади, який ходив у 38 школу".

Сердюк майдан Незалежності ВВ Полтава Вінницький батальйон віче
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі