• Головна
  • Керівництво області та МВС звернулися до полтавців
14:52, 20 лютого 2014 р.

Керівництво області та МВС звернулися до полтавців

Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко, голова Полтавської обласної ради Іван Момот та начальник УМВС України в Полтавській області, генерал-майор міліції Едуард Федосов звернулися до полтавців.

“Зараз у державі глибока політична криза, яка, на жаль, призвела до масового протистояння в суспільстві. І вирішити її можливо винятково переговорним процесом політиків за «круглим столом».

І доки політики шукають компромісу, всі ми є заручниками цієї ситуації. Враховуючи це, ми звертаємося до усіх, хто нас чує і бачить, із проханням дотримуватися чинного законодавства України та забезпечити мир, спокій і правопорядок у нашому краї.

Ми неодноразово висловлювали гордість з того, що громада Полтавщини завжди демонструвала високий рівень правової свідомості й правової культури. На жаль, 19-го лютого не обійшлося без сутичок і в нашому чудовому місті.

Група молодих людей, озброєних заготовленою бруківкою, заточеними лопатами, граблями, сокирами, металевими прутами, вибуховими пристроями, начиненими гвіздками та скалками з каміння, близько 19-ї години спробували штурмом захопити приміщення Полтавської обласної державної адміністрації. Були понівечені вікна на 1-му та 2-му поверсі, а також розбиті стекла вхідних дверей. Та найстрашніше те, що молоді люди застосували свою силу та зброю до працівників міліції, які несли там службу. Внаслідок нападу, п’ять міліціонерів отримали травми різного ступеня тяжкості. Правоохоронцям довелося за для власного захисту та припинення правопорушення вжити адекватних заходів реагування. Наразі між організаторами заходу та правоохоронцями існує домовленість про недопущення застосування сили. Сподіваємося, що усім вистачить здорового глузду утриматися від насилля та зберегти життя і здоров’я усім учасникам заходів.

Полтавці завжди подавали приклад мирного, толерантного вирішення будь-яких проблем, проявляючи мудрість і зваженість.

Просимо вас і надалі проявляти витримку і не піддаватися ні на які провокації щодо насилля. Особливо закликаємо дорослих, вжити вичерпних заходів аби у подібних акціях не брали участі діти. Адже за нашими даними, серед активних учасників протиправних дій є неповнолітні віком від 14 до 17-ти років. Зробіть усе можливе, щоб не допустити втягнення дітей у будь-яке протистояння.

У свою чергу запевняємо, що міліція була і є з народом і виконує свою роботу належним чином. Правоохоронці є поза політикою і за будь-яких обставин захищають верховенство права в державі, громадський спокій та щоденно протидіють злочинності. Тому закликаємо активістів не блокувати роботу підрозділів міліції.

Просимо із розумінням віднестися до роботи правоохоронців, утриматися від будь-якої форми радикалізму і керуватися виключно здоровим глуздом. Не забувайте, що міліція працює для громадян як екстрена служба, яка виїздить на допомогу тим, хто її просить. За добу таких викликів сотні і кожна людина чекає на швидкий приїзд правоохоронців і надійний захист. Просимо Вас сприяти роботі міліції, а не протидіяти їй. Адже це потрібно, в першу чергу, простим людям!

Дякуємо за розуміння!”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #влада #міліція #заява #звернення
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
На Полтавщині п’ять військовослужбовців отримали від держави 1,3 мільйона гривень на розвиток власної справи
Катерина Ямщикова пояснила, чому у Полтаві призупинили реорганізацію медичних закладів (ВІДЕО)
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
Оголошення
live comments feed...