• Головна
  • Полтавські митники перекрили канал збуту нелегального тютюну
11:03, 20 лютого 2014 р.

Полтавські митники перекрили канал збуту нелегального тютюну

Працівниками Полтавської митниці Міндоходів перекрито канал збуту тютюнових виробів без марок акцизного податку. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Полтавскій області.

У січні поточного року Міністерством доходів і зборів України розпочато комплекс заходів, направлених на протидію тіньовому розповсюдженні підакцизних товарів, недопущення виготовлення та реалізації не облікованої підакцизної продукції без сплати акцизного податку, перекриття каналів контрабандного надходження товарно-матеріальних цінностей на територію України, а також ліквідації незаконних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Як розповів т.в.о. начальника Полтавської митниці Міндоходів Олег Черноусов в рамках Плану взаємодії Полтавської митниці Міндоходів з правоохоронними та контролюючими органами Полтавської області на 2014 рік вже на початку січня цього року співробітниками Полтавської митниці Міндоходів в ході спільних заходів з працівниками головного оперативного відділу Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області припинено незаконну реалізацію контрабандних тютюнових виробів іноземного виробництва у торговій мережі міста Кременчук

У ході проведення оглядів місць зберігання тютюнової продукції вилучено понад 10 тисяч штук цигарок іноземного виробництва, а на «горе – реалізатора» тютюнових виробів, за фактом незаконного переміщення тютюнових виробів іноземного виробництва, працівниками Полтавської митниці Міндоходів складено протокол про порушення митних правил.

На даний час цигарки з обігу вилучено та в подальшому, згідно законодавства, їх буде утилізовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тютюн #міндоходів #канал #збут #правоохоронці
Оголошення
live comments feed...