• Головна
  • Ветеран війни Іван Дворцов: «Якщо опозицію не приструнити, можлива громадянська війна»
18:27, 18 лютого 2014 р.

Ветеран війни Іван Дворцов: «Якщо опозицію не приструнити, можлива громадянська війна»

Учасник Великої Вітчизняної війни, інвалід війни 1 групи Іван Дворцов, коментуючи силове протистояння у Києві, закликав Президента України Віктора Януковича до застосування усіх необхідних заходів для припинення конфлікту.

-Я вважаю, що в Києві сьогодні відбувається безлад, який не має під собою жодної ідеологічної основи. Міліціонерів, які виконують свій обов'язок з охорони громадського порядку, б'ють і при цьому їх самих звинувачують у розпалюванні насильства. Безумовно, переговори потрібні, але усі злочинці мають понести заслужене покарання. Майдануті мають відповідати за те, що країна опинилася на краю прірви. Вважаю, що Президент має бути більш наполегливим у вимогах дотримуватись законодавства. Адже прибічників майдану по амністії випустили, а опозиція свої зобов'язання, зокрема по звільненню адмінбудівель, виконувати не поспішає. Я особисто підтримую введення надзвичайного стану для наведення порядку і закінчення цієї вакханалії. Мені дуже шкода киян, чиє місто фактично перетворили на хлів. Якщо зараз опозицію не приструнити, можлива громадянська війна.

Іван Дворцов висловив переконання, що Президент України Віктор Янукович має вжити рішучих заходів для зупинення ескалації конфлікту і покарати винних у кровопролитті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...