• Головна
  • Міндоходівці Полтавщини вшанували афганців
15:38, 18 лютого 2014 р.

Міндоходівці Полтавщини вшанували афганців

Двадцять п’яту річницю виводу військ колишнього СРСР з Афганістану відзначили в ГУ Міндоходів у Полтавській області. 

Щороку у лютому в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виводу військ колишнього СРСР з Афганістану. З цієї нагоди, за багаторічною традицією, в Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області проводяться заходи з вшанування колишніх воїнів-інтернаціоналістів, адже серед працівників та пенсіонерів органів доходів і зборів Полтавщини є учасники бойових дій на території інших держав.

На урочистий прийом з нагоди вшанування воїнів-афганців, організований цього року місцевим осередком ветеранів-податківців разом з ГУ Міндоходів у Полтавській області прийшли начальник Головного управління Міндоходів в області Володимир Задорожний, його заступник – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Олег Пищенко, голова місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів державної податкової служби України” Микола Сасун та керівники окремих підрозділів органів доходів і зборів області. Від імені фахівців податкової та митної справи в області Володимир Задорожний привітав учасників бойових дій на території інших держав побажав їм довгих років життя, мирного неба над головою та вручив нагороди від Полтавського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану та матеріальну допомогу.

Під час зустрічі очільник Головного управління ознайомив присутніх з останніми змінами в роботі органів доходів і зборів Полтавщини, відзначивши розвиток електронних сервісів, впроваджених для спрощення податкових та митних процедур, а також запропонував їм взяти участь у публічному обговоренні Концепції реформи декларування доходів громадян, що на разі триває на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів. „Сьогодні Міндоходів пропонує для обговорення основи майбутньої системи декларування доходів громадян. В подальшій роботі, фахівці органів доходів і зборів зроблять все необхідне, щоб процес декларування був максимально простим та зручним, проте зараз ми прагнемо ваших пропозицій, щоб зробити все якнайкраще”, - підкреслив Володимир Задорожний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...