Працівники КВІ та міліції Козельщинського району Полтавської області зустрілися з неповнолітніми правопорушниками та їх батьками

На минулому тижні з неповнолітніми правопорушниками та їх батьками зустрілися інспектор Козельщинського районного підрозділу кримінально – виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області Наталія Сідаш та дільничні інспектори міліції Козельщинського РВ УМВС а області.

Питання відповідальності сучасної сім’ї за виховання дитини стало провідною темою зустрічі. Саме родина має виконувати головне завдання – забезпечувати матеріальні та педагогічні умови для духовного, морального, інтелектуального й фізичного розвитку юного покоління.

Діти, які перебувають на обліку кримінально – виконавчої інспекції, під час відбування покарання потребують особливої уваги та підтримки з боку оточуючих. В цей період найважливішим для батьків є втримати сина чи доньку від прийняття хибних рішень, допомогти зробити правильний вибір у житті, не стати на шлях вчинення нових правопорушень, дати зрозуміти, що її люблять не зважаючи ні на що.

- Так, мій син зробив помилку,- говорить Наталія, мама одного з учасників зустрічі, - це стало важким життєвим уроком як для нього самого так і для нас, батьків.

У шаленому темпі сучасного життя, у вирі власних проблем, батьки часто забувають просту істину про те, що якими діти народжуються – ні від кого не залежить, але в наших силах зробити їх хорошими через правильне виховання.

старший інспектор Козельщинського РП КВІ УДПтС в Полтавській області Наталія Сідаш,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі