• Головна
  • Удовіченко зустрівся з очевидцем Нюрнберзького процесу
13:50, 17 лютого 2014 р.

Удовіченко зустрівся з очевидцем Нюрнберзького процесу

Днями Голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко зустрівся із легендарною людиною, ветераном війни, живим очевидцем Нюрнберзького процесу з України, колишнім охоронцем головного обвинувачувача від СРСР Романа Руденка – Йосипом Гофманом.

В ході зустрічі було обговорено багато важливих питань щодо можливості залучення учасників бойових дій до виховної і патріотичної роботи з дітьми та молоддю. Також Йосип Гофман наголосив на актуальності створення комісії, яка б займалася інвентаризацією, прибиранням могил, закріпленням їх за навчальними закладами та організаціями.

За словами Олександра Удовіченка, обласна влада буде приділяти більше уваги ветеранам саме через спілкування, підготує та проведе ряд заходів, присвячених ветеранам, учасникам бойових дій, активізує роботу на забезпечення належних умов ветеранів та їх сімей, доглядом за могилами та меморіальними похованнями.

Я вважаю що необхідно активізувати роботу по увічненню пам’яті про Велику Вітчизняну війну, - наголосив Олександр Удовіченко, - А особливу увагу необхідно приділити тим місцям поховань ветеранів, які зараз у неналежному стані.

Обласна влада втілює в життя реалізацію державної політики Президента України Віктора Януковича та виконує завдання пріоритетного вирішення соціальних питань, серед яких – збільшення розмірів соціальних виплат ветеранам, медична допомога та оздоровлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...