• Головна
  • Валерій Пархоменко провів нараду щодо вирішення питань громадян
11:41, 17 лютого 2014 р.

Валерій Пархоменко провів нараду щодо вирішення питань громадян

Сьогодні заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко провів нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА щодо належної роботи зі зверненнями громадян та підбиття підсумків вирішення питань, що надійшли у рамках проекту «Діалог з країною».

Реалізація громадянами конституційного права на звернення є невід’ємною частиною роботи органів місцевої виконавчої влади ,- зазначив Валерій Пархоменко звертаючись до присутніх. - У минулому році було запроваджено телевізійний проект Глави держави „Діалог з країною”, де кожний громадянин мав змогу напряму поспілкуватися з Президентом України Віктором Януковичем та задати питання, яке його турбувало. У 2013 році ми приділяли значну увагу не лише забезпеченню вчасного розгляду звернень громадян, а й наданню роз’яснень щодо реалізації державної політики в області, консультацій з окремих проблемних життєвих ситуацій та наданню довідкової інформації. Зворотній зв'язок між владою та громадськістю є надзвичайно важливим, адже дає можливість реально оцінити ситуацію на місцях, тоді коли по звітах все в порядку, а насправді є проблеми.
Як повідомив начальник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації ВалерійБалагура, за звітний період до ОДА надійшло 3843 звернень, що на 814 менше порівняно до 2012 року.Найбільше громадян цікавили питання соціального захисту, комунального господарства, житла, охорони здоров’я, транспорту і зв’язку та аграрної політики і земельних відносин.
За словами директора обласного контактного центру Віталія Бугайця, між центром та структурними підрозділами ОДА діють механізми плідної співпраці. Жителі області позитивно сприйняли роботу центру, завдяки якому вони отримали можливість не виходячи з власної оселі та без зайвих витрат порушити перед органами виконавчої влади будь-яке питання. Крім того, вони можуть залишити свою пропозицію щодо удосконалення роботи окремих структурних підрозділів, вказати на наявні недоліки чи поскаржитися на дії окремих посадових та службових осіб органів виконавчої влади або місцевого самоврядування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
У Полтаві пройшов чемпіонат області з бодібілдингу та фітнесу (ФОТО, ВІДЕО)
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
На Полтавщині 71-річна бабуся за 1500 доларів США замовила вбивство чоловіка: їй може загрожувати довічне ув'язнення
Оголошення
live comments feed...