• Головна
  • Як відзначають День закоханих у різних країнах?
12:24, 14 лютого 2014 р.

Як відзначають День закоханих у різних країнах?

У люблячих сердець немає кордонів, тому і свято Дня усіх закоханих або День Св. Валентина відмічають майже повсюди. Різниця лише в традиціях.

У Західній Європі День Святого Валентина став широко відзначатися з 13 століття, в США - з 1777 року. На початку минулого століття у американців було прийнято надсилати своїм нареченим марципани, які були досить дорогі.

У Японії почали святкувати День Святого Валентина в 30-і роки. До речі, там японські чоловіки отримують, мабуть, навіть більше подарунків, ніж жінки.

У пристрасних французів же в День Святого Валентина прийнято дарувати коштовності, а в романтичній Данії - засушені білі квіти.

У Британії незаміжні дівчата встають до сходу сонця, і дивляться на чоловіків, що проходять. Згідно з повір'ям, перший чоловік, якого вони побачать, і є суджений.

При цьому, в Саудівській Аравії свято Закоханих офіційно заборонене.

І на Русі було своє свято закоханих, ось тільки відзначалося воно не взимку, а на початку літа і присвячене Купала - язичницькому слов'янському богові, синові Перуна. 

А в християнстві свято  пов'язане з дивовижною історією кохання Петра і Февронії (князя Петра і княгині Февронії Муромських).

Петро, зцілений дочкою бджоляра Февронією, від прокази  повінчався з нею, але горді бояри, не визнали простолюдинки, запропонували князю відмовитися від законної дружини. Той віддав перевагу вигнанню. Але згодом на вимогу народу святе подружжя повернули в Муром, де Петро і Февронія княжили справедливо, прожили життя довге і щасливе і померли в один день і годину. Відтоді батьки просять у святих Петра і Февронії молитов перед Господом за своїх дітей, що вступають у шлюб.

Як відзначають День закоханих у різних країнах?, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...