• Головна
  • У яке вухо краще говорити про кохання?
18:31, 13 лютого 2014 р.

У яке вухо краще говорити про кохання?

Ліве вухо традиційно пов'язують з математикою, логікою, словами. Праве - з мистецтвом , інтуїцією , візуальними образами. Вчені з'ясували , що цю особливість можна використовувати з вигодою: наприклад, якщо чоловік бажає почути від коханої довгоочікуване «так», то пропозицію краще робити саме в ліве вухо.

Насправді , наша ліва півкуля є у великій мірі «чоловічою» , а права - «жіночою ». Про це свідчать результати дослідження європейських та американських вчених .

Відомо, що з правою півкулею пов'язана ліва половина тіл , і навпаки, з лівою - права. Таким чином, впливати на «логічну» або «інтуїтивну» частину особистості співрозмовника ми можемо, звернувшись до його тіла .

Наприклад, робити пропозицію руки і серця краще на ліве вухо - у такому випадку чоловік може з більшою ймовірністю почути від дівчини надихаюче «так». Взагалі, звізнання у коханні, жарти або, навпаки, образливі слова легше і глибше сприймаються через ліве вухо, тоді як неемоційні повідомлення - в тому числі інструкції та вказівки - краще засвоюються через праве.

Людина, яка почула через ліве вухо анекдот або взагалі будь-яку з гумором подану інформацію, швидше засміється і взагалі легше зрозуміє жарт. Між іншим, права півкуля більш релігійна, ніж ліва.

Американські дослідники виявили, що у релігійних людей відповідні терміни -  «душа», «Бог»  або, скажімо, «нірвана», легше сприймаються і запам'ятовуються, якщо вони нашептані в ліве вухо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...