• Головна
  • Комсомольські міліціонери затримали чоловіка, який публічно вживав наркотики
13:44, 13 лютого 2014 р.

Комсомольські міліціонери затримали чоловіка, який публічно вживав наркотики

До чергової частини Комсомольського міськвідділу міліції надійшла інформація про те, що на вулиці Гірників невідомий хлопець палить цигарки і при цьому відчувається різкий запах диму не схожийна тютюновий.

На місце пригоди одразу ж виїхали працівники міліції райвідділу і затримали 35-річного чоловіка. У ході поверхневого огляду одягу, в останнього було виявлено та вилучено недопалок цигарки. Сам містянин пояснив, що у недопалку знаходиться наркотичний засіб «канабіс».

Висновок Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС підтверджує, що надана на дослідження речовина є наркотичним засобом.

Факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 316 Кримінального кодексу України (незаконне публічне вживання наркотичних засобів). За правопорушення чоловікові загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до чотирьох років або позбавлення волі на строк до трьох років.

за матеріалами УБНОН УМВС України в Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
У Полтаві пройшов чемпіонат області з бодібілдингу та фітнесу (ФОТО, ВІДЕО)
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
На Полтавщині 71-річна бабуся за 1500 доларів США замовила вбивство чоловіка: їй може загрожувати довічне ув'язнення
Оголошення
live comments feed...