• Головна
  • Полтавськими оперативниками Міндоходів відшкодовано збитків до бюджету на суму понад 800 тис. грн.
09:53, 13 лютого 2014 р.

Полтавськими оперативниками Міндоходів відшкодовано збитків до бюджету на суму понад 800 тис. грн.

За матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції Головного управління Міндоходів у Полтавській області у поточному році розпочато 7 кримінальних проваджень у сфері оподаткування та бюджетній сфері, 3 з яких за ознаками тяжких та особливо тяжких злочинів, зокрема, пов’язані із умисним ухиленням від сплати податків в особливо великих розмірах та відмиванням (легалізацією) коштів, отриманих злочинним шляхом. Про це повідомив начальник оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області Віталій Малий. 

Відкрито 2 кримінальні провадження за фактами зберігання і збуту фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів, проводяться слідчо-оперативні заходи з метою встановлення місць походження спирту.

Вжитими заходами забезпечено додаткові надходження до бюджету в рахунок відшкодування збитків 850 тис. грн.

Так, у ході проведених спільних заходів з органами прокуратури області встановлено, що службові особи одного з підприємств-переможців державних закупівель, протягом 2012-2013 років виконуючи будівельні роботи за бюджетні кошти шляхом завищення вартості робіт заволоділи коштами у сумі 78 тис. грн. У подальшому, з метою приховування та маскування незаконного походження цих коштів, здійснили фінансові операції по їх зняттю готівкою та використали на обслуговування особистого автотранспорту. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 209 Кримінального кодексу України.

ГУ Міндоходів у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...