• Головна
  • Чому потяги Hyundai зняли з усіх рейсів по Україні?
компетентний коментар
09:10, 13 лютого 2014 р.

Чому потяги Hyundai зняли з усіх рейсів по Україні?

компетентний коментар

Укрзалізниця офіційно повідомила про зняття потягів Hyundai  з усіх рейсів по Україні, пояснюючи це проведенням технічного огляду.  Справжню причину таких оглядів назвав колишній перший заступник міністра транспорту та зв’язку України  Василь Шевченко:

"Експлуатацію потягів Хюндай зупинено! Орієнтовно на двох вагонах із двох потягів при черговому огляді знайдено дефекти (тріщини), причиною яких можуть бути прорахунки при проектуванні. Огляду потребують усі вагони та за результатами віднайдено варіанти вирішення. Виходячи з умов гарантії (два роки) у цей термін обслуговування здійснюється виключно корейськими фахівцями. Гарантійний термін закінчується через декілька місяців".

 Ми запитали наскільки достовірна ця інформація. ЇЇ джерелом Василь Шевченко назвав працівників Укрзалізниці та профспілки і додав наступне: 

" Це не таємниця. Думаю, це стане відомо після оглядів усіх потягів через короткий час. Особливість офіційних осіб не інформувати тому що думають що є спеціальне замовлення негативної інформації проти хюндай".

Тепер замість "Хюндаїв" на маршрутах курсують вітчизняні потяги.

До речі  пасажирам, які вже придбали квитки на поїзди Інтерсіті+ обіцяють  повернути різницю вартості проїзду або у разі відмови від поїздки - кошти  у повному обсязі.

Для цього пасажирам потрібно звернутися у залізничні каси вокзалів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...