З початку року до місцевих бюджетів Полтавщини надійшло понад 247 мільйонів гривень

На сьогоднішній день на обліку в органах Міндоходів Полтавської області зареєстровані майже 112 тисяч платників. З них понад 79 тисяч фізичних та майже 33 тисячі юридичних осіб, якими у січні 2014 року забезпечено 247,4 млн. грн. платежів до місцевих бюджетів області, що на 1,6%, або майже на 4 млн.грн. більше ніж за відповідний період минулого року.

За січень поточного року на облік до органів доходів і зборів області взято 366 платників податків, із них: 91 юридична особа та 275 фізичних осіб – підприємців. Із загальної кількості платників податків станом на 1 лютого 2014 року понад 7 тисяч платників зареєстровані платниками податку на додану вартість, із них: юридичних осіб – майже 6 тисяч та фізичних осіб – підприємців – понад тисячу. Протягом січня 2014 року органами Міндоходів Полтавщини включено до Державного реєстру фізичних осіб 895 громадян України, в тому числі 54 іноземних громадянина.

З початку 2014 року кількість платників, які надають перевагу поданню податкової звітності в електронному вигляді – збільшилася. Так, у поточному році вже 99% платників ПДВ, на противагу 98% у минулому році – подають звітність до органів доходів і зборів за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку. Електронна звітність по єдиному податку — збільшилась до 70%, тоді як у 2013 році вона становила — 25%. Також за допомогою „електронки” у поточному році до органів Міндоходів області звітуються 84% платників єдиного внеску.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області

Головне управління Міндоходів у Полтавській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі