• Головна
  • Вчора у Полтаві відбулася нарада з питань підготовки до командно-штабних навчань (ВІДЕО)
09:08, 12 лютого 2014 р.

Вчора у Полтаві відбулася нарада з питань підготовки до командно-штабних навчань (ВІДЕО)

Вчора в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, під головуванням заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації – голови обласної комісії з питань ТЕБ і НС Бориса Галушка відбулася нарада з питань підготовки до проведення командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

«Ми зібралися щоб ще раз впевнитися в готовності до проведення командно-штабних навчань, - зазначив Борис Галушко. – Для нас дуже важливо, щоб вони пройшли у фаховій злагоді. Люди побачили нашу готовність до дій за призначенням».

На нараді були присутні співробітники Служби порятунку «101», керівники міст та районів області.

Заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України у Полтавській області Олександр Лисенко доповів присутнім про ситуацію в області та про виконані заходи відповідно до навчальної обстановки визначеної планом проведення командно-штабних навчань.

«Визначено терміни проведення тренувань по практичним діям та інші заходи по забезпеченню проведення ліквідації умовних надзвичайних ситуацій відповідно до задуму, - зауважив Олександр Лисенко. - Передбачено порядок забезпечення організації дорожнього руху при відпрацюванні практичних заходів та виїзді оперативної техніки за сигналами «Тривога».

Також, розроблено та затверджено розрахунки необхідності особового складу, спеціальної та інженерної техніки, пожежно-технічного та аварійно-рятувального обладнання, майна, паливо-мастильних матеріалів по кожному епізоду навчання. Забезпечено готовність пересувного вузла зв’язку. Підготовлено до демонстрації нові розробки техніки та елементів пересувного пункту управління.

Під час наради, заслуховуючи доповіді керівників міст та районів області, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Борис Галушко поставив відповідні завдання щодо покращення стану оперативного реагування на надзвичайні події та ситуації в області.

Вчора у Полтаві відбулася нарада з питань підготовки до командно-штабних навчань (ВІДЕО), фото-1

У ДСНС України у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...