• Головна
  • Кременчуцькі правоохороронці разом зі своїми наповнолітніми підобліковими відвідали відкриття музею музею ветеранів – афганців
08:11, 12 лютого 2014 р.

Кременчуцькі правоохороронці разом зі своїми наповнолітніми підобліковими відвідали відкриття музею музею ветеранів – афганців

Днями у приміщенні бібліотеки філіалу №2 міста Кременчук, з нагоди 25-ї річниці з Дня виводу військ СРСР з Афганістану було проведено урочистий захід присвячений вшануванню учасників бойових дій в Афганістані та відкрито музей ветеранів–афганців.
Працівниками бібліотеки були запрошені ветерани, які пройшли крізь пекло війни Афганістана, учні Військового ліцею м. Кременчука, а також неповнолітні засуджені до покарання не пов’язаного з позбавленням волі, які перебувають на обліку підрозділів кримінально-виконавчої інспекції Автозаводського, Крюківського та Кременчуцького районів управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.
Розпочалося все з хвилини мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих та зниклих безвісти в Афганістані. Запрошені гості прослухали історію війни та спогади очевидців тих страшних подій.

Ветерани розповіли про свої хвилюючі спогади.

"Ми їхали не воювати, а захищати мирне населення.Обернулося все це тисячами невинних жертв: матері не дочекалися синів, а наречені своїх коханих", - згадує з невимовним жалем у очах ті дні Борис Шкарін, ветеран, учасник бойових дій в Афганістані.
Порадував усіх присутніх  концерт підготовлений учнями Військового ліцею: декларувалися вірші та звучали пісні на визначену тематику.
Проведення подібних заходів необхідне для того, щоб нинішнє покоління пам’ятало історію свого народу, яка може боліти, бентежити, але не має права бути забутою.


Тетяна Лебедева, Алла Чамара,
Автозаводський та Кременуцький РП КВІ
УДПтС України в Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...