• Головна
  • Полтавців закликають страйкувати
17:44, 11 лютого 2014 р.

Полтавців закликають страйкувати

Полтавців закликають не боятися  втратити гроші чи освіту і долучитися до страйків, які найближчими днями збираються провести в Полтаві. До цього сьогодні закликали опозиціонери на брифінгу членів обласного страйкому.

Журналістам розповіли, що президія Ради Полтавської обласної організації "Майдан" утворила 27 січня обласний страйковий комітет і вже 13 лютого, його учасники збирають страйк під облдержадміністрацією.

До страйкового комітету увійшли представник "Зламу стереотипів" і "Студентського братства" Олександр Коба, представник однієї з опозиційних партій Олександр Русін ,активіст ГО "Союз Чорнобиль" Володимир Коротинський, депутат Ленінської районної ради Олександр Кісільов та помічник-консультант народного депутата Сергія Капліна Віктор Трофименко.

Активісти говорять, що страйковий рух, це - своєрідна відповідь на безчинства, на їхню думку, які коїть влада. Страйки плануються не лише в Полтаві, а й в інших містах та районах Полтавської області.

Віктор Трофименко розповів про основні цілі страйкового комітету і послався на закони України:

«Всеукраїнський страйковий комітет відповідно до статті 44 Конституції України та ЗУ «Про вирішення трудових колективних спорів та конфліктів» закликає всіх українців вийти з роботи на деякий час, в проміжок з 11 до 12 години на «Попереджувальний короткотерміновий страйк».

До страйків планують долучити заводи та учбові заклади, далі про це говорив Олександр Русін:

«Ми беремо такі напрямки як заводи, які ще діють в місті Полтаві, місті Кременчук, Лубни, Миргород. Також страйкоми будемо організовувати в кожному районному центрі, де люди теж проти цього режиму. Слідуючий напрямок, це – бюджетна сфера , це школа, лікарня, дитячий садок, соціальний захист».  

DSCN7802

DSCN7811

DSCN7807

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...