• Головна
  • Момот спростував інформацію про його дозвіл на перебування протестувальникам у захопленому приміщенні
11:01, 11 лютого 2014 р.

Момот спростував інформацію про його дозвіл на перебування протестувальникам у захопленому приміщенні

Момот спростував поширену ЗМІ інформацію про начебто дозвіл ним перебування протестувальникам у захопленому приміщенні

Голова Полтавської обласної ради Іван Момот обурений недостовірністю розповсюдженою деякими ЗМІ інформацією про начебто дозвіл, даний ним особисто, перебувати полтавським євромайданівцям у захопленому приміщенні Полтавської обласної ради.

«Моя позиція щодо захоплення приміщення зали засідань обласної ради була і залишається незмінною. Воно має використовуватися за призначенням. А ті, хто ініціював захоплення приміщення і утримують його – грубо порушують закон і мають нести за це відповідальність», – наголосив Момот.

Посадовець вважає, що деякі інтернетвидання перекрутили його виступ перед протестувальниками 8 лютого, аби зробити інформацію більш привабливою.

«Деякі інтернетвидання, перекручуючи мій виступ перед протестувальниками 8-го лютого, повідомили, що я дозволив їм займати це приміщення, а для більшої привабливості винесли таке твердження у заголовок», – зазначив Момот.

Також він вкотре наголосив, що коли мова йде про використання приміщення для роботи депутатів – ніяких перепон ніхто чинити не збирається.

«Ще раз, повторюю, що йшлося про можливість працювати у приміщенні депутатам, і саме до них я звертався, виступаючи перед учасниками зібрання. Водночас, я висловлюю думку, що представники громадськості матимуть можливість бути присутніми на всіх зібраннях, як це завжди було раніше», – сказав Момот.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...