У Полтаві відбулося засідання розширеної колегії Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації

7 лютого у Полтаві відбулося засідання розширеної колегії Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації. На ньому підсумували діяльність галузі охорони здоров'я області у 2013 році та визначили завдання на 2014 рік.

У заході взяв участь голова ОДА Олександр Удовіченко.

«Медична галузь завжди була і залишиться для нас однією з пріоритетних», - зазначив він, звертаючись до присутніх. -  «Реалізуючи завдання Президента України Віктора Януковича, ми постійно працюємо над  підвищенням якості та ефективності медичної допомоги. Як результат, Полтавщина не лише не пасе задніх, а за загальними показниками розвитку сільської медицини зайняла третє рейтингове місце серед не пілотних регіонів нашої держави».

Олександр Удовіченко подякував медпрацівникам за плідну роботу, і побажав успіху у реалізації проектів намічених на 2014 рік.

«Протягом 2013 року було реалізовано ряд якісних перетворень, які значно поліпшили рівень надання медичної допомоги для населення області», - повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Віктор Лисак. – «Зокрема, ми збільшили кількість амбулаторій сімейної медицини зі 176 у 2010 році до 313. Модернізовано вторинну (спеціалізовану) допомогу. Шляхом об'єднання 29 закладів та структурних підрозділів швидкої допомоги в Комунальну установу «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Полтавської обласної ради, створена єдина система надання екстреної медичної допомоги. Продовжується робота щодо регіоналізації надання перинатальної допомоги в області. Також реалізується проект щодо ціноутворення на лікарські засоби для хворих на гіпертонію».

За словами Віктора Лисака, у 2014 році реалізацію розпочатих проектів буде продовжено.

прес-служба Полтавської ОДА
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии