• Головна
  • Бізнесмени Полтавщини зустрілися з представниками Міндоходів
09:59, 6 лютого 2014 р.

Бізнесмени Полтавщини зустрілися з представниками Міндоходів

Понад 150 представників бізнесових кіл Полтавщини зібралися в конференц-залі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на зустріч з керівництвом органів доходів і зборів Полтавщини.

В зустрічі взяли участь: начальник ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний, т.в.о. начальника полтавської митниці Міндоходів Олег Черноусов, заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області Олег Пищенко, заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб, ректор ПНТУ ім.. Ю. Кондратюка Володимир Онищенко та керівники окремих галузевих підрозділів органів Міндоходів. Відео трансляція зустрічі в on-line режимі проводилася на кілька аудиторій університету, в яких зібралися понад сто студентів, магістрантів, аспірантів та викладачів університету, які також висловили бажання стати слухачами обговорення актуальних питань ведення бізнесу в області, підвищивши таким чином свою фінансову грамотність та податкову культуру.

„Наша зустріч, перш за все присвячена побудові відкритого та конструктивного діалогу між представниками органів виконавчої влади та підприємцями”, - відзначив на початку зустрічі начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний, підкресливши, що органи доходів і зборів області націлені розвивати та підтримувати той якісний діалог, що вже сформувався між владою та бізнесом регіону в минулому році. „Лише відверто спілкуючись між собою ми здатні виявити ті питання податкової та митної політики, що найбільше хвилюють бізнес-середовище в регіоні, а також разом знайти ефективні шляхи їх вирішення” – акцентував увагу Володимир Задорожний.

Під час засідання було розглянуто основні підсумки роботи органів доходів і зборів області та Полтавської митниці Міндоходів за 2013 рік та Стратегічний план розвитку Міндоходів на 2013 – 2018 роки. Доповідачі відзначили, що на сьогоднішній день на обліку в органах Міндоходів Полтавської області зареєстровані майже 112 тисяч платників, з них понад 79 тисяч фізичних та майже 33 тисячі юридичних осіб. Завдяки співпраці з ними впродовж минулого року органам доходів і зборів області вдалося забезпечити 3,4 млрд.грн. платежів до місцевих бюджетів Полтавщини. Загалом впродовж 2013 року робота ГУ Міндоходів в області та його територіальних органів, а також Полтавської митниці Міндоходів була спрямована на створення комфортних умов платникам шляхом впровадження в роботу багатьох сучасних сервісів. Безкоштовні електронні ключі для подачі звітності, електронне декларування, електронний кабінет платника та „Митниця майбутнього”, - ось лише неповний перелік запропонованих нововведень, більшістю з яких вже активно користуються суб’єкти господарювання. Впродовж минулого року продовжили перепрофільовувати свою діяльність на аналітичний напрямок і слідчі підрозділи органів Міндоходів області, підтверджуючи основний принцип своєї діяльності – відшкодування завданих державі збитків, а не притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Платники податків присутні на зустрічі скористалися своєю унікальною можливістю особисто поспілкуватися з найвищим керівництвом ГУ Міндоходів в області та Полтавської митниці Міндоходів, обговорити з ними ті проблемні питання, які їх найбільше хвилюють, або навіть висловити пропозиції. Так, в ході спілкування, найбільш прогресивно налаштовані учасники зустрічі запропонували керівництву органів доходів і зборів області сформувати єдиний сучасний мотиваційний механізм для платників, з метою їх стимулювання для сумлінної та своєчасної сплати податків та обов’язкових платежів.

На завершення зустрічі керівники ГУ Міндоходів в області та Полтавської митниці Міндоходів провели брифінг перед представниками регіональних ЗМІ та відповіли на запитання, що хвилювали полтавських журналістів. На завершення, господар закладу, ректор ПНТУ ім. Ю. Кондратюка Володимир Онищенко подякував присутнім за активне, цікаве та корисне для всіх сторін процесу спілкування, відзначивши що ПНТУ вже багато років співпрацює з органами доходів і зборів Полтавщини. „Я переконаний, що саме такий трикутник спілкування: бізнес, науковці із студентами та представники органів виконавчої влади – завжди даватиме позитивний результат, адже навчаючи одних та висвітлюючи проблеми перед іншими ще й допомагає формувати у сучасної молоді той належний рівень податкової культури, який обов’язково підвищить їх конкурентоспроможність на ринку праці”, - підсумував ректор техуніверситету.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...