• Головна
  • Подання декларації платника єдиного податку за 2013 рік
09:58, 4 лютого 2014 р.

Подання декларації платника єдиного податку за 2013 рік

ГУ Міндоходів у Полтавській області нагадує фізичним особам-підприємцям – платникам єдиного податку першої та другої груп про необхідність подання до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку за 2013 рік.

Відповідно до ст. 296 Податкового кодексу декларація подається у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески тощо. Звітність подається протягом 60 календарних днів по закінченню звітного року. Якщо останній календарний день строку подання звітності припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку подання вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим. Таким чином подати звітність платники єдиного податку 1-ї та 2-ї груп повинні не пізніше 3 березня 2014 року.

Задля зручності та економії часу звітність може бути подано в електронному вигляді.

Нагадуємо, що з 5 грудня 2013 року запрацював новий сервіс від Міндоходів - „Електронний кабінет платника податків". Призначенням Електронного кабінету платника податків є надання платнику податків можливості реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line. Зайти до свого Електронного кабінету може лише той платник, якій має відповідний електронний ключ цифрового підпису, отриманий в Акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів або його представництвах. Система цифрового підпису припускає, що кожен користувач має свій таємний ключ, який використовується для формування підпису (шифрування інформації), а також відповідний цьому таємному ключу відкритий ключ, який міститься в Сертифікаті відкритого ключа, що призначений для розшифрування ЕЦП і одержання інформації, яка знаходитиметься у звіті.

Також повідомляємо, що у відповідності до Закону України "Про державний бюджет на 2013 рік" мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум на одну працездатну особу з 1 грудня 2013 року становить 1218 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...