Олександр Коваль та Віктор Лисак розповіли журналістам про розвиток інфраструктури медичних закладів Полтавщини

Сьогодні в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція заступника голови облдержадміністрації Олександра Коваля та директора Департаменту охорони здоров'я Віктора Лисака, на тему розвитку інфраструктури медичних закладів, зокрема, в напрямку профілактики та лікування онкологічних хвороб.

- Реалізуючи в області завдання Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення медичної допомоги та медичного обслуговування для населення, ми провели потужну роботу з перебудови медичної галузі та становлення її на нові якісні рейки, - повідомив Олександр Коваль, звертаючись до присутніх. - Зокрема, ми збільшили кількість амбулаторій сімейної медицини до 313 проти 176 у 2010 році. У 2013 році ми збільшили на 60% фінансування швидкої допомоги, а цього року заплановано підвищення ще на 12%. Зокрема, на кошти обласного бюджету вже придбані 25 сучасних машин, та ще 44 машини планується придбати за кошти державного бюджету.

За словами Олександра Коваля, в області успішно реалізується пілотний проект по здешевленню ліків від гіпертонічної хвороби. Створено реєстр хворих на гіпертонію, яких раз на місяць оглядає сімейний лікар та призначає лікування.

- Завдяки реалізації проекту люди в найвіддаленіших точках області отримали можливість проходити системне лікування, - відзначив Олександр Коваль.

Віктор Лисак наголосив на важливості взаєморозуміння між медпрацівником та пацієнтом на всіх рівнях медичної допомоги.

- Ми проводимо постійну роботу з покращення умов праці медиків, адже вона відіграє важливу роль в розбудові медичної галузі, - також зазначив він. – Зокрема комп'ютерізація лікувальних закладів сягнула 60%, постійно проводяться тренінги для працівників та втілюються в життя інші заходи.

dsc_0205_0

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі