• Головна
  • Чим опозиція відрізняється від «Спільної Справи», від активістів якої звільняли будівлю Мінагрополітики?
мітингувальники Полтавщини
18:32, 2 лютого 2014 р.

Чим опозиція відрізняється від «Спільної Справи», від активістів якої звільняли будівлю Мінагрополітики?

мітингувальники Полтавщини

Про причини силового звільнення будівлі Мінагрополітики у Києві від активістів громадського руху «Спільна Справи» та чим опозиція відрізняється від данного об`єднання розповів голова самооборони Полтавської Народної ради Юліан Матвійчук:

«В той момент, коли переговорний процес ніби йшов на нашу користь, через те, що ми заручилися картою заходу (мається на увазі західна Україна), який був налаштований конкретно на нас і в принципі в Мінюсті уже працювали над законом про амністію і так далі. Коли приміщення зайняли – захід відвернувся від опозиції і загалом від наших вимог, через те, що те, що ми зайшли в обласні ради – це є законний метод, те, що ми на майдані висловлюємо мирний протест – це законний метод. Влада діє не по закону – ми діємо згідно закону, але захоплювати режимні приміщення… тобто бачите – ми не в облдержадміністрації знаходимося і захоплювати її не збираємося.

Ми відрізняємося від них тим, що ми діємо в законний спосіб, вони – в незаконний. І тому Народна рада майдану вирішила розблокувати приміщення силою народної самооборони, силою «свободівців».

І  ще відомий факт Данилюк, який керує «Спільною Справою» та сама людина, яка загасила «Податковий майдан», той який очолив його і загасив. Тому є величезні підозри, що ця людина співпрацює з «Банковою».»   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...