Удовіченко: Наступний тиждень буде вирішальним для держави

Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко вважає, що наступний тиждень зіграє дуже важливу роль у суспільно-політичному житті України. Про це він сказав під час прямого ефіру на телебаченні «Лтава».

 «Наступний тиждень буде вирішальним для держави, і я закликаю на полтавській землі керуватися прагматичними підходами, не закликати людей до радикальних дій»,- зазначив Удовіченко.

Зважувати сили  керівник області не радить:

«Справа не в тому, в кого більше сили. Навіть, якщо постраждає лише одна людина, цього буде достатньо, щоб полтавці, якщо не прокляли, то зробили дуже негативну оцінку і тим, хто при владі,і тим, хто по інший бік барикад», -  сказав голова ОДА.

Він укотре наголосив на важливості спільних дій у ситуації, що склалася.

«Треба шукати спільні дії, щоб полтавці не відчували дискомфорту, а тим більше, не дай Бог, якихось силових протистоянь»,- сказав Удовіченко.

Допоможе пройти цей шлях результативно – довіра сторін:

«Тільки довіра сторін, які при владі і опозиційних сил дає нам можливість рухатись вперед. Без довіри будемо заходити в глухі кути, – переконаний Удовіченко. – Є громадські  об’єднання, які налаштовані ще більш радикально, ніж «Свобода», «Батьківщина» і «УДАР». Вони також повинні бути свідомі того, що така непримирима й радикальна позиція не веде до вирішення питань».

НП
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии