У Полтаві говорили про екохарчування в туристичній галузі

Вчора провели навчальний семінар «Впровадження еко-харчування в системі зеленого туризму»  для власників агроосель, готельних та санаторно-курортних закладів. Захід відбувся у Полтавській райдержадміністрації  в рамках семінару «Еко-фішка для отельєра: органічний вибір», за участі директора Департаменту інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Віктора Шадчнєва.

 Працівниками Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації учасникам заходу було представлено характеристику туристично-рекреаційного потенціалу Полтавської області. Запропоновано концепцію формування туристично-рекреаційного кластеру як туристичного напряму і продукту.

Зазначалось, що прийнято Закон України "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини", який набрав чинності на початку січня 2014 року. Туристичний сектор може відігравати важливу роль в розвитку органічного ринку в Україні. Адже він може збільшити попит на органічні продукти харчування, запропонувавши такі продукти своїм відвідувачам. Запровадження органічного харчування в туристичних закладах розглядається як один із елементів запровадження стандартів екологічного менеджменту. На цьому наголошували організатори семінару - Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє» в співпраці з Полтавським обласним благодійним фондом «Фонд розвитку громад «Ініціатива» та Сертифікаційним органом «Органік Стандарт».

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов