• Головна
  • Нові телефонні довідники Котелевщини продають по 29 грн.
15:10, 3 вересня 2009 р.

Нові телефонні довідники Котелевщини продають по 29 грн.

У серпні ВАТ «Укртелеком» видав оновлений довідник телефонних номерів абонентів Котелевського району.

- Довідник містить змінену нумерацію, що відбулася торік у зв'язку з будівництвом електронної АТС, і чимало номерів нових абонентів, - розказує начальник цеху електрозв'язку № 23 Зінківського центру Полтавської філії ВАТ «Укртелеком» Сергій Котов. - В новому аспекті подані номера екстрених та довідкових служб. Для зручності жителів ми внесли телефони довідок обласної автостанції, залізничного вокзалу тощо. Тут же розміщені і роз'яснення про нововведення підприємства, які впроваджуються з 14 жовтня цього року.

В зв'язку з переходом на перспективну систему нумерації "Укртелеком" змінить формати наборів на міжміський номер, мобільний, виклики абонентів Росії.

Довідник має потовщену палітурку синього кольору із зображенням фірмового знаку підприємства. Опублікований він на 88 сторінках в друкарській майстерні Полтави. Доповнений корисною і цікавою історичною інформацією про Котелевщину. На прохання абонентів в ньому збільшено кількість сторінок для відміток.

Абоненти вже придбавають довідники в торговій мережі приватних підприємців. Зв'язківці кажуть, якщо протягом двох місяців всі екземпляри розкуплять, то є можливість додатково замовити тираж.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...