• Головна
  • Знайти роботу в Україні в 2014 році стане складніше - експерти
13:05, 29 січня 2014 р.

Знайти роботу в Україні в 2014 році стане складніше - експерти

В Україні очікують скорочення робочих місць. Приміром, в кадровому холдингу АНКОР вважають, що темпи зростання ринку праці в 2014 році сповільняться і це призведе до скорочення кількості вакансій на 7-10%. Винятком можуть стати лише IT-сфера та фармацевтичний ринок.

"Прогноз уряду щодо рівня безробіття (7,1-7,4%) занадто оптимістичний. Він скоріше для статистики, - повідомив "Коммерсант-Украина" директор департаменту розвитку соціального страхування Федерації роботодавців Юрій Кузовий.- Збільшення кількості робочих місць не буде, звідки їм узятися?".

В кадровому агентстві Hudson зазначають, що якщо в 2013 році 51% роботодавців не переглядали чисельність персоналу, а про збільшення штату говорили 43% респондентів, то в 2014 році ситуація може змінитися. 32% учасників дослідження повідомили про оптимізацію кількості працівників, адже 2014 рік не обіцяє помітного пожвавлення економіки.

"Про збільшення кількості робочих місць не йдеться. Головне, щоб не було масових звільнень, для чого будуть практикувати введення неповного робочого дня, неповного тижня, щоб скоротити витрати",- сказала генеральний директор рекрутингового агентства "Геліос" Вікторія Погоріла.

На думку директора АНКОР в Україні Юрія Перча, цінні українські фахівці, як і в 2013 році, будуть їхати на роботу або постійне місце проживання в Німеччину, Грузію, Канаду, Польщу, Росію, Чехію. "Росія близько, вона економічно стабільна, в Сибіру можна багато грошей заробити. Та й у Білорусі ситуація краща, ніж у нас",- вважає Вікторія Погоріла.

Зазначимо, що українці з радістю працюють "на пташиних правах" за зарплати в конвертах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...