• Головна
  • Полтавська облрада. Перезавантаження
мітингувальники Полтавщини
17:50, 26 січня 2014 р.

Полтавська облрада. Перезавантаження

мітингувальники Полтавщини

Полтавці  цікавляться як перелаштували Полтавську обласну раду і що там відбувається. Сьогодні ми відвідали будівлю і ділимось побаченим. 

Деякі громадяни самі приходять подивитися на перебіг подій або  допомогти. Перед входом ми навіть побачили дівчину з візочком, говорить - прийшла підтримати. Всередину впускають усіх охочих, хоча вартові на вході все ж є. На барикадах перед входом стоять хлопці в касках з прапорами України. Всередині хтось, проходячи повз сказав: " Ходімо треба вже змінити хлопців", тому можна зробити висновок, що йде цілодобовий караул.

Перед радою сьогодні вдень кипіла робота - лаштували нові барикади з мішків зі снігом зі сторони вулиці Жовтневої, під вечір розпочався вже традиційний для української революціїї стукіт у бочки з закликами.

В облраді всі приміщення і закутки розбиті на певні сектори, де є люди, які відповідають за них. Одразу в вістебюлі стоїть стіл, де реєструють до "Полтавської сотні" і скринька для фінансової дпопомоги бажаючих з надписом "На потреби революції".  Стрічками відмежовані певні зони, куди не проходять всі підряд, зокрема зона приготування їжі, прийому теплих речей, медпункт. Відмежували і цінне майно облради - ноутбуки складені на столі президіуму в залі засідань. Облаштовані і спальні місця з матрасами і кариматами.

На запитання "Що будуть робити мітингувальники, якщо приїде силове підкріплення голова самооборони в приміщенні обласної ради Юліан Матвійчук відповів так:

"Якщо вони приїдуть, то хай приїжають, стануть перед нами - ми будемо перед ними стояти. Ми законно контролюємо цю будівлю, не контролюємо навіть  - ми законно тут перебуваємо. Це приміщення  обласної ради - обласна рада це - орган самоврядування, сюди має бути вільний доступ усіх громадян. Ми вільно доступаємось в обласну раду, ми вільно тут знаходимось.

Якщо вони захочуть нас вигнати, чим вони спровокують конфлікт, то тоді вже вони будуть не праві, вони будуть порушувати закон, а ми будемо заступатися за закон. Таким чином не пускати їх всередину.   

Я хочу закликати усіх небайдужих мужів Полтави приєднуватись до соти тому, що постійно потрібні люди. Також небайдужих полтавчан ,які можуть допомогти теплим одягом, касками, їжею, медикаментами - зносити їх сюди, тут ми до перемоги стоїмо".

DSCN6875

DSCN6874

DSCN6878

DSCN6880

DSCN6885

DSCN6886

DSCN6891

DSCN6897

DSCN6900

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...