• Головна
  • Майбутні пенітенціарії прибули на Полтавщину для проходження практики
18:05, 24 січня 2014 р.

Майбутні пенітенціарії прибули на Полтавщину для проходження практики

Сьогодні, 24 січня 2014 року начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області генерал-майор внутрішньої служби Микола Ісаєв зустрівся із студентами 4 курсу факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України (№9) Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого».

10 хлопців та дівчат прибули для проходження 2 етапу виробничої практики в установах виконання покарань області на посаді начальника відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної та психологічної роботи.

Студенти пройшли інструктаж та були розподілені по установах, де за ними закріплять на час проходження практики наставників. Основною метою практики є закріплення та поглиблення отриманих студентами теоретичних знань, залучення їх до організаційної діяльності та розвитку зацікавленості до обраної професії.

Начальник управління особисто познайомився з кожним студентом, побажав успішного проходження практики і якомога більше отримати практичних умінь та навичок, які потім знадобляться у роботі пенітенціарія.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...