• Головна
  • АМКУ намагається знизити ціну на цукор та хліб
11:24, 3 вересня 2009 р.

АМКУ намагається знизити ціну на цукор та хліб

Про це, зокрема, заявив ЗМІ голова Полтавського обласного відділення АМКУ, депутат обласної ради Володимир Оніщенко.

«Ми зробимо все, щоб знизити ціну» - зазначив він. На його думку, до підвищення цін на цукор призвели об'єктивні причини. Адже останніми роками, через перевиробництво цукру, в державі площі буряків постійно зменшувалася, хоча в усьому світі намітився дефіцит солодкого продукту. Щоб виправити ситуацію, на думку Оніщенка, необхідно планувати виробництво, а також ввести квоту «Б», щоб чітко зкоректувати необхідну кількість цукру для внутрішнього забепечення потреб укранців.

За словами Оніщенка, зараз ринок цукру занадто зарегульований можновладцями.

Щоб «збити» ціни, відділення Антимонопольного комітету порушило справу відносно 7 цукрових заводів області за фактом антиконкурентних дій у вигляді необґрунтованого підвищення цін на цукор. Також регіональне відділення АМКУ надало рекомендації оптовим торговцям і роздрібним реалізаторам цукру, зокрема, торговельним мережам, щодо зниження цін на цукор до економічно обґрунтованого рівня. У разі невиконання вимог АМКУ кожен із суб'єктів господарювання може бути оштрафований на суму до 10% річного обороту компанії.

Проте, Оніщенко наголосив, що основна мета АМКУ - не штрафувати порушників законодавства, а створювати в державі здорову економічну конкуренцію.

Теж саме і стосовно подорожчання хлібу. Вже найближчим часом АМКУ візьметься та порушить справу відносно монополіста регіону – ВАТ «Полтавський хлібокомбінат», який спонукає своїми діями до необгрунтованого підвищення цін на хлібобулочні вироби й інших виробників регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...