• Головна
  • Полтавським рятувальникам обігрівати громадян допомагає Червоний Хрест
18:35, 23 січня 2014 р.

Полтавським рятувальникам обігрівати громадян допомагає Червоний Хрест

У Полтавській області, завдяки співпраці рятувальників з Червоним Хрестом, громадяни мають змогу зігрітися та отримати теплі речі 

Вже не один рік рятувальники Полтавщини співпрацюють з обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, представники якої передають теплі речі для відвідувачів мобільних пунктів обігріву.

«Теплі речі нам приносять небайдужі громадяни, які ми передаємо тим, кому вони потрібні», - зазначає голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Плюсніна.

Нині в області діє 96 мобільних пунктів обігріву, зокрема у м. Полтава функціонує три. У них полтавці та гості міста можуть не лише зігрітися, але й попити гарячого чаю. У зв’язку з погіршенням погодних умов, кількість відвідувачів пунктів обігріву зростає. Не усі громадяни мають теплі речі, які б забезпечили взимку нормальний температурний режим тіла, а тому представники обласної організації Товариства Червоного Хреста передають зібрані речі на потреби відвідувачів пунктів обігріву.

Так, 23 січня представники Червоного Хреста привезли теплі речі до мобільного пункту обігріву, який встановлено поруч з Південним залізничним вокзалом.

«Кожного дня, разом з рятувальниками ми координуємо наші дії відносно мобільних пунктів обігріву, - зауважила Ірина Плюсніна. – Сьогодні ми привезли теплий одяг, цукор, печиво та первинні засоби захисту від інфекційних хвороб».

У ДСНС України у Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...