• Головна
  • Кременчуцькі світлофори віджили свій вік
09:47, 3 вересня 2009 р.

Кременчуцькі світлофори віджили свій вік

У Кременчуці нараховується 49 світлофорів, більша частина їх потребує заміни, не кажучи про поточні ремонти. Проте фінансування надійшло лише на 50% від необхідного.

- Кременчук має 10 світлодіодних нових світлофорів, - розповів керівник КП “Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця” Денис Терещенко, - та 39 застарілих лампових. Прослужили вони по десять і більше років. До автоматичної системи контролю дорожнього руху підключено лише 21 об'єкт. На інші не вистачило коштів. Кошторис 2009 року демонструє нам, що на реставрацію та поточний ремонт одного світлофора ми спроможні витратити 1600 гривень на рік.

Тоді як реалії говорять про інше. Для того, щоб гідно обладнати одне перехрестя, встановити там знаки дорожнього руху, замінити старі транспортні та пішохідні світлофорні об'єкти, необхідно мати 112 тисяч гривень. Виходячи з цього, чи варто говорити, що гідних та безпечних доріг доведеться чекати ще довго?

Дорожні знаки псуються - міняти їх не квапляться.

На балансі міста знаходяться 4136 знаків дорожнього руху. На сьогодні вдалося замінити лише 1345 з них.

Із часом навіть металеві опори, до яких кріпляться знаки, псуються. Не кажучи вже про фарбу на старих дорожніх знаках. Вона не здатна відображати світло вночі. Тому водіям дуже важко помітити їх (до того ж більшість із них розташовані майже в “кущах” - авт.).

Цього року місто виділило гроші на реставрацію 18(!) дорожніх знаків.
Нині 172 подібних об'єктів знаходяться на обслуговуванні та поточному ремонті.

Для розмітки обирають найважливіші дороги

Протяжність полотна кременчуцьких доріг складає 98 кілометрів. Та сума, виділена у 2009 році дозволяє обслуговувати лише 58 кілометрів 859 метрів.

- Доводиться обирати найважливіші автошляхи, - коментує Денис Терещенко, - і наносити розмітку там. До цієї категорії потрапляють “жваві” та особливо небезпечні дороги, рух на яких не зупиняється або дуже активний. Зауважу, що 20 серпня ми закінчили наносити розмітку біля всіх шкіл міста. Було організовано спеціальний рейд-перевірку, участь у якому брали і працівники Державтоінспекції.

Дороги околиць Кременчука знаходяться у жахливому стані. Певна річ, що й розмітки там не побачиш. Та бюджет не дозволяє підтримувати всі автошляхи у належному стані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...