![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
11:13, 23 січня 2014 р.
У Полтаві відбудеться ще один виступ гурту «Теорія Інших»
В День Татьяни - покровительки студентів, 25 січня, у арт-пивниці "Сто доріг" відбудеться концерт гурту "Теорія Інших", які завітають до Полтави з міста козацької слави Гадяча.
Виконавці не вперше виступають у Полтаві, та й у арт-пивниці "Сто доріг". Тож, мешканцям нашого міста вони вже добре відомі.
![]() | ![]() |
Довідка:
Гурт "Теорія Інших" або, як їх ще називають у народі, " Т.І.", був створений на руїнах гуртів "Провокація" та "Смур" в місті Гадяч, Полтавської області в 2010 році. Жанр: рок. Гурт постійно приймає участь в українських проектах і конкурсах. Своїм основним досягненням рок-музиканти вважають запис та вихід у світ аудіо-альбому, який має назву "Теорія Інших".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...