У підсумку благодійної акції «Ялинка Янголів» в Полтаві дітям вручили подарунки

В школі-інтернаті № 1 та № 2 імені Н.К.Крупської відбулося вручення дітям подарунків, зібраних під час проведення щорічної благодійної акції «Ялинка Янголів». Діти з 1 по 4 клас отримали свої довгоочікувані подарунки, які їм передали від громадян міста організатори акції та студенти-волонтери. Про це повідомили на сайті Полтавської міськради.

12
34

Благодійний проект «Ялинка Янголів» уже 10 років поспіль проходить у Полтаві, організаторами якої є Полтавська обласна благодійна організація «Реабілітаційний центр «Вихід Є!», за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів міста.

Нагадаємо, що благодійної акції «Ялинка Янголів» розпочалась у грудні, де свої бажання янголам замовили 350 дітей: зі школи-інтернату № 1, школи-інтернату №2 імені Н.К.Крупської, притулку для дітей «Любисток», Андріївської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, а також діти-інваліди та ВІЛ-інфіковані діти.

В цьому році подарунки вже отримали ВІЛ-інфікованні діти, діти-інваліди та вихованці Андріївської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат, у найближчий час отримають і інші учасники проекту.

24 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов