• Головна
  • Начальник ГУ Міндоходів зустрівся з підприємцями Миргородщини
16:38, 16 січня 2014 р.

Начальник ГУ Міндоходів зустрівся з підприємцями Миргородщини

На виконання завдань поставлених Президентом України Віктором Януковичем спрямованих на створення сприятливого бізнес-клімату та забезпечення свободи підприємництва на Полтавщині триває партнерський діалог керівництва ГУ Міндоходів у Полтавській області із суб’єктами господарювання Полтавської області.

Днями відбулася зустріч начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимира Задорожного з представниками бізнесу Миргородського району.  Під час спілкування обговорювалися питання налагодження партнерських стосунків та створення сприятливих умов для ведення бізнесу в регіоні. В зустрічі взяли участь перший заступник начальника Полтавської митниці Міндоходів Олег Черноусов, заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб, , начальник Миргородської ОДПІ Наталія Молочко, голова Миргородської райдержадміністрації Олександр Волошко , голова районної ради Наталія Дудник , міський голова м. Миргорода Сергій Соломаха, актив району, виробниками сільськогосподарської продукції, фізичні особи підприємці.

«Виконуючи завдання покладені на нас, як представників органів виконавчої влади Президентом України, вперше в історії, як податкової служби так і органів Міністерства доходів і зборів України у минулому році з ініціативи Міністра Олександра Клименка Кабінетом міністрів було затверджено п’ятирічну Стратегію розвитку органів Міністерства доходів і зборів. Виконуючи її цілі та завдання, робота органів доходів і зборів спрямована на вдосконалення податкових і митних сервісів, розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, активізацію міжнародної торгівлі, боротьбу з корупцією та запровадження сучасних електронних сервісів та ІТ-функцій.

Наша зустріч, свідчить, що реалізація основного напрямку Стратегії – зміцнення партнерства з бізнесом –працює.

Подібні зустрічі проходили впродовж минулого року майже по всій області. Як показує практика, вони допомагають побудувати плідний діалог, адже - дають нам з вами однакові можливості. Вам, як представникам бізнесу - висловити свою позицію, надати пропозиції, або озвучити проблемні питання, які вас турбують. Нам, як представникам органів влади, - дають можливість, почувши про ситуацію з першоджерел, знайти оптимальне рішення» - зазначив на початку зустрічі Володимир Задорожний.

Кращі платники податків – сільськогосподарські підприємства Миргородщини отримали від Володимира Задорожного відзнаки. Також Володимир Задорожний відзначив, що сьогодні ми зібрали у лавах органів Міндоходів області справжніх професіоналів своєї справи, авторитетних та визнаних фахівців,  здатних приймати рішення,  генерувати ідеї  і втілювати їх у життя, його відзнаку «Кращий податківець» отримала працівник Миргородської ОДПІ - головний державний інспектор відділу податку на прибуток, місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів Ірина Тур.

Про нові послуги, електронні сервіси, застосування окремих норм Податкового кодексу України, що набули змін з 1 січня 2014 року, зокрема що стосується адміністрування податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, інші новації законодавства розповіла заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб. «Ми запроваджуємо клієнтоорієнтований підхід, тому що створення комфортних умов для ведення бізнесу – це необхідна умова розвитку економіки. У всіх органах Міндоходів області функціонують центри обслуговування платників податків. Міндоходів запроваджують нові зручні сервіси, в першу чергу – електронні. Вони вже стали звичними для більшості платників. З 1 січня 2014 року, - продовжує Людимила Голуб вступили в дію новації в податковому законодавстві, скасовано свідоцтво платника єдиного податку та платника ПДВ, обговорюється концепція реформи декларування доходів від громадян, з 1 січня 2014 року Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів переходить на використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа для посилення захисту електронної звітності, також спрощено порядок реєстрації платником ПДВ та платником єдиного податку.

В ході зустрічі також розглядалося питання спеціального режиму оподаткування сільськогосподарських товаровиробників відповідно до Податкового кодексу України. Начальник відділу місцевих податків і зборів, плати за землю, ресурсних та неподаткових платежів управління оподаткування та контролю об'єктів і операцій ГУ Міндоходів у Полтавській області Юрій Авдєєнко роз’яснив присутнім останні законодавчі зміни та надав вичерпні консультації щодо особливостей ведення бізнесу в районі з даного питання.

Голова Миргородської райдержадміністрації Олександр Волошко зокрема подякував Володимиру Задорожному за такий формат спілкування з громадою тавідмітив, що досягнення Мирогородського району – це заслуга людей, які працюють на полях і фермах. Держава і район живе з того, що всі сплачують податки, це дає можливість відкривати садочки, школи тим самими впроваджувати ініціативи президента України.

Активну участь у діалозі взяли керівники сільськогосподарських підприємств, які зокрема подякували керівництву ГУ Міндоходів у Полтавській області та начальнику Мирогородської ОДПІ за професійну роботу відомства, вміле керування та поєднання процесів збирання податків і водночас підтримку бізнесу.

«Сподіваюся, що ми й надалі будемо підтримувати партнерський діалог, цінувати та поважати один одного, а всі питання, що будуть виникати – обов’язково вирішимо!», - зазначив на закінченні зустрічі Володимир Задорожний.  

Під час перебування на Миргородській землі Володимир Задорожний відвідав ПАТ “Миргородський завод мінеральних вод”, де провів робочу зустріч з генеральним директором заводу Валерієм Сенько з питань своєчасної та повної сплати податків до бюджетів, та ознайомився з роботою підприємства.

ГУ Міндоходів у Полтавській області

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...