• Головна
  • «Укрзалізниця» змінила свої квитки
14:07, 5 січня 2014 р.

«Укрзалізниця» змінила свої квитки

З 1 січня 2014 «Укрзалізниця» ввела нові бланки, на яких друкуються залізничні квитки. Тепер посадочні квитки стали зеленуватого кольору і на них з'явився QR -код, повідомляє прес -служба відомства.

«QR -код - це двовимірний штрихкод для зашифровуваної різної інформації (адреса, телефон, сайт, візитка і т. д.). Цей код може зчитуватися різними мобільними пристроями», - йдеться в повідомленні.

Також змінилося і розміщення інформації на самих квитках .

Ще одне нововведення торкнулося продажу електронних посадкових квитків. Тепер ті, хто купує залізничні квитки через  інтернет на офіційному сайті « Укрзалізниці», можуть не роздруковувати його в касі вокзалу, а використовувати роздрукований на принтері електронний квиток, як фіскальний.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» приступить до оновлення рухомого держави, проводячи його за рахунок коштів, залучених подгосгарантіі . Як підкреслили представники відомства і Мінекономрозвитку, реалізація даних проектів дозволить підвищити ефективність залізничного транспорту, створити додаткові робочі місця, а також сприяти супутніх галузей.

Послугами залізничного транспорту сьогодні користується більшість українців, доказом чого є введення «Укрзалізницею» в експлуатацію додаткових складів, особливо в періоди свят.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...