• Головна
  • Розшукуються майбутні переможці «Танцюють всі»
08:21, 4 січня 2014 р.

Розшукуються майбутні переможці «Танцюють всі»

9-ого січня о 18:00 в «Студії танцю» по вул. Красноармійській, 5а відбудеться майстер-клас з акторської майстерності в танці.

Фразу про те, що «весь світ театр, а ми у ньому – актори», мабуть, чув і знає кожен. Але не всі ми усвідомлюємо, наскільки вона правдива.

Побувавши на ІІ-ому міжнародному танцювальному фестивалі «Megapolis» (м. Харків), учасники танцювального колективу «JaM Dance Group» побачили на власні очі, що акторство потрібне не лише на сцені театральній, а й хореографічній. Тому і виникла ідея провести майстер-клас з акторської майстерності в Полтаві, який би був присвячений саме специфіці пластики тіла, міміці, жестам у танці.

Хоча ідея, здавалося б, не нова, але, на жаль, не часто вдається побувати на таких заходах, особливо у нашому місті. А усі ми бачимо, які шедеври створюють учасники телевізійного шоу «Танцюють всі», і не лише за допомогою рухів, а й передаючи емоції, думки і почуття широким арсеналом акторських засобів.

Тому запрошуємо усіх бажаючих, усіх, хто має справу із хореографією чи займається акторською майстерністю, на майстер-клас, який проведе викладач одного з київських університетів та школи акторської майстерності «MUSEION», актриса кіно та учасниця проекту «Велика різниця» Наталія Гнітій.

ЩО? Майстер-клас з акторської майстерності в танці за участі Наталії Гнітій

ДЕ? «Студія танцю» (вул. Красноармійська, 5а – на Сінній)

КОЛИ? 9-ого січня о 18:00

ЦІНА? В межах від 50 до 65 грн (в залежності від кількості учасників)

Організатор: танцювальний колектив «JaM Dance Group» і незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

З приводу питань та запису: (066) 181-15-12 – Ірина

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...