• Головна
  • Сприйняття представників бізнесу, як партнерів – основа подальшої співпраці
10:26, 31 грудня 2013 р.

Сприйняття представників бізнесу, як партнерів – основа подальшої співпраці

Дотримуючись Стратегічних цілей на відкритість і прозорість органів Міндоходів та подальше зміцнення партнерських стосунків з бізнесом напередодні Новорічних свят начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний зустрівся з заступником генерального директора ПАТТ „Джей Ті Інтернешнл Україна” Костянтином Голишевим. Мета зустрічі, як і багатьох інших подібного формату, що проводяться керівництвом органів Міндоходів Полтавщини з представниками підприємницьких кіл регіону – обговорення та вирішення проблемних питань ведення бізнесу в області.

На зустрічі було досягнуто домовленості про сплату підприємством акцизного податку та ПДВ в поточному місяці, а також були підняті питання придбання ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна» марок акцизного податку.

На завершення зустрічі, Володимир Задорожний підкреслив, що відповідно до нових принципів роботи органів доходів і зборів сприйняття представників бізнесу, як партнерів та повага до них є основою подальшої співпраці між органами Міндоходів та платниками області, а також наголосив на важливості проведення подібних зустрічей в майбутньому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...