• Головна
  • Змусити імунну систему працювати без збоїв полтавцям допоможе морквяна дієта
10:39, 30 грудня 2013 р.

Змусити імунну систему працювати без збоїв полтавцям допоможе морквяна дієта

Журнал "GLIANEC" найкориснішою зимовою дієтою назвав морквяну.

Застосуванняморквяноїдієтидопоможе організмуочиститися відшкідливих відкладень,скинути зайвувагу.Самаметодика полягаєвпоїданніморкви.Цей прекраснийовоч багатийбезліччювітамінів імікроелементами.Прирегулярному вживанніприскорюєтьсяметаболізм,поліпшується травлення.Також вінволодіє потужнимантипаразитарноюі антибактеріальну дію.Вміст уморквикаротинудопоможеімунній системіпрацюватибеззбоїв.

Дієта передбачає готування морквяного салату. Для його отримання потрібно натерти кілограм моркви, потім додати в отриману масу лимонний сік і ложку меду. Дана страва вживається протягом дня 3 рази, шляхом ділення одержаної порції на необхідну кількість. Крім цього, дозволяється з'їдати 1 фрукт. Більше протягом 3-х днів нічого їсти не можна. Потім можна додати в денне меню смажену картоплю і м'ясо. Четвертий день вважається днем закінчення дієти. За цей період можна схуднути на 3-4 кілограми.
 
Морквяної дієти іноді дотримуються і 10 діб. Причому весь цей період складається з тертої моркви із сметаною. Кількість овоча не перевищує кількість сметани. Також раз на день можна їсти відварну моркву і пити свіжовичавлений морквяний сік (до 3-х склянок). Такий підхід до дієти допоможе схуднути на 5 зайвих кілограмів.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...