• Головна
  • У Полтавських потягах уже не показують фільми
16:51, 26 грудня 2013 р.

У Полтавських потягах уже не показують фільми

У Полтавських потягах експресах уже не показують фільми, частіше тут можна побачити кліпи співаків. Про це нам розповіла начальник потягу Київ-Полтава Любов Качалка.

Зокрема це стосується вагонів першого та другого класів з сидячими місцями, де встановлено телевізори. Любов Качалка зазначила, що в Укрзалізниці у Києві є спеціальна студія, де записують диски, які потім відтворюють у потягах. Кожного місяця репертуар оновлюється.

«Ми маємо право допускати до показу тільки диски погоджені Укрзалізницею, якщо провідники вмикають щось інше, ми їх наказуємо, знімаємо премії» - відмітила начальник потягу, а стосовно скарг пасажирів щодо трансляцій сказала наступне:

«Так іноді люди приходять скаржитися, у кожного свій смак, але ми не маємо право вимикати відео, скільки йде потяг – скільки воно й має бути ввімкнене. Іноді люди платять більше за білет у кінотеатр, ніж за білет на потяг, який проходить 360 км. А інакше можна взяти білет першого класу, там можна все вмикати і вимикати самостійно. »

Одна з провідниць потягу розповіла, що раніше вона ставила фільми, які їй записувала дочка, турбуючись, щоб пасажирам було цікавіше їхати. Та люди завжди були чимось незадоволені – одним набридли старі комедії, дехто не любить мелодрами, дехто екшени і так далі.

На грудень ліцензійних угод на показ фільмів немає в репертуарі лише кліпи українських співаків-початківців. Що будуть пказувати далі залежить від замовника реклами у потягах, і звичайно ж від управліяння Укрзалізниці. 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...