• Головна
  • Той хто хоче сніг на Новий Рік, має запастися підгузниками
15:06, 26 грудня 2013 р.

Той хто хоче сніг на Новий Рік, має запастися підгузниками

Синоптики прогнозують, що на Новий Рік по всій Україні і на Полтавщині буде тепла майже осіння погода. Відповідно  сніжного неба чекати не варто. Але для тих хто не згодний з таким сценарієм і хоче білого покриву навколо, варто запастися підгузниками.

Справа в тому, що саме в них міститься головний компонент - поліакрилат натрію, з якого можна зробити якісний штучний сніг. Він не продається в магазинах в натуральному вигляді, зате у підгузниках його достатньо . З одного підгузника розміру № 5 вийде дві -три жмені штучного снігу .

Взявши достатню кількість підгузників, доведеться їх акуратно розрізати ножицями і вміст - той самий поліакрилат натрію - висипати в заздалегідь приготовлену ємність. Для цих цілей можна взяти відро або таз. Потім туди наливаємо трохи води, перемішуємо, і чекаємо деякий час, поки поліакрилат натрію вбере рідину. Якщо «сніг» виглядає сухим, слід підлити ще трохи води і знову перемішати. І так до тих пір, поки вміст ємності не буде схоже на справжній сніг .

Щоб штучний сніг був схожий на справжній не тільки зовні, але і на дотик, досить помістити його в холодильник. Якщо ємність занадто велика - на холод. Головне, щоб температура не була нижчою нуля - в цьому випадку вода замерзне, і штучний сніг просто перетвориться на лід.

Тепер , коли штучний сніг готовий, ним можна прикрасити ялинку до Нового Року, або побавитися з друзями. 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...