• Головна
  • Валерій Пархоменко зустрівся з представниками громадських організацій
14:27, 26 грудня 2013 р.

Валерій Пархоменко зустрівся з представниками громадських організацій

В приміщенні Боулінг-клубу «Турбіна» відбулася зустріч заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка з представниками громадських організацій, діяльність яких спрямована на підтримку та розвиток обдарованих дітей та молоді. Під час зустрічі обговорювались актуальні проблеми молоді, яка займається в різних напрямках альтернативної молодіжної культури.

Наше завдання - залучити якомога більше молодих людей до різних видів спорту,- зазначив Валерій Пархоменко, звертаючись до присутніх. - Це не обов’язково якийсь класичний вид спорту, адже Президент України Віктор Янукович своїм Указом «Про Стратегію реалізації державної молодіжної політики до 2020 року» дав доручення зробити все, аби молодь стала не тільки об’єктом, але й активним суб’єктом державної молодіжної політики, який пропонує власні шляхи розв’язання молодіжних проблем і може дієво впливати на рішення органів виконавчої влади. Ми хочемо, щоб це не був монолог, а прийшли сюди, щоб почути ваші пропозиції.

Молоді сноубордисти, велогонщики, любителі велотуризму та танцюристи хіп-хопу висловили свої побажання та пропозиції. Учасники зібрання домовилися, що всі порушені питання не залишаться без уваги і будуть вирішені, а зустріч, яку провели вперше, не стане останньою.
По завершенню зустрічі усі охочі мали змогу протягом 2 годин пограти в боулінг.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...