
12:40, 26 грудня 2013 р.
«Полтаватеплоенeрго» влаштувало свято для дітей своїх співробітників
Нещодавно для дітей та онуків співробітників підприємства «Полтаватеплоенeрго» влаштували новорічне свято - повідомили на сайті "Полтаватеплоенрго".
Діти танцювали і співали, брали участь у розвагах та змагалися у веселих естафетах разом із Дідом Морозом та Снігуронькою. Цього ж дня на підприємстві підбили підсумки конкурсу дитячого малюнка, який розпочався восени. Участь у ньому приймали більше 60 дітей. Малеча малювала робоче місце своїх батьків.
Усі учасники конкурсу отримали солодкі подарунки. А для найкращих малюнків відвели почесне місце на центральних сходах підприємства «Полтаватеплоенeрго».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:38
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:55, 10 лютого
11:39, 7 лютого
36
20:52, 13 лютого
18:33, 2 лютого
18:33, 2 лютого
8
live comments feed...