![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
10:01, 26 грудня 2013 р.
Полтавський художній музей представляє Василя Попадюка та «PAPA DUCE BAND»
Сьогодні у Полтаві відбудеться концерт одного з найвіртуозніших українських скрипалів — Василя Попадюка — повідомили у Полтавському художньому музеї.
Концерт розпочнеться о 18.00 та разом із Василем Попадюком у ньому візьме участь гурт «PAPA DUCE BAND» та полтавська поетеса Марія Бойко.
Для довідки: Василь Попадюк — народився 16 січня 1966 року у місті Львові. Український скрипаль, якого називають "українським Паганіні", піаніст, засновник гурту «PAPA DUCE BAND», з яким їздить світом, граючи музику у стилях world music, latino, gypsy, jazz. Уміє грати на 15 музичних інструментах. З 2009 року — заслужений артист України.
![Полтавський художній музей представляє Василя Попадюка та ..., фото-1 Полтавський художній музей представляє Василя Попадюка та «PAPA DUCE BAND», фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Марія Бойко — народилася 26 грудня 1976 року в місті Полтаві. Молода поетеса, журналіст, громадський діяч. Працює на телекомпанії “Студія “Місто” редактором наукових та суспільно-політичних програм. Багаторазовий лауреат Всеукраїнського фестивалю сучасної пiснi "Пiсенний Вернiсаж" (1995-2000); лауреат I премiї конкурсу Національної радіокомпанії України "Пiсня року" (1996-1998); переможець Всеукраїнського конкурсу на приз журналу "Жiнка", лауреат Фонду захисту i пiдтримки талановитих дiтей.
![Полтавський художній музей представляє Василя Попадюка та ..., фото-2 Полтавський художній музей представляє Василя Попадюка та «PAPA DUCE BAND», фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:37, 25 липня
14:57, 15 липня
2
06:28, 13 липня
00:32, 15 липня
1
16:54, 18 липня
live comments feed...